Vážení zákazníci celý náš e-shop jsme přesunili na novou doménu.

Ventilátory

 • Dodáváme Vám elektro
  více než 15 LET

 • Zboží, které nenajdete na našich stránkách u nás neváhejte poptat e-mailem nebo telefonicky.
  elep@elep.cz
  +420 603 516 642

Ventilátory

Nabídka ventilátorů do koupelny, WC, stropní ventilátory, vzduchotechnika a příslušenství k ventilátorům.

POKRAČUJTE NÍŽE VÝBĚREM NĚKTERÉ Z KATEGORIÍ.

Ventilátory Počet produktů: 53

Podkategorie

 • Ventilátory Vents S

  Domovní axiální ventilátor Vents S je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, prodejny, kanceláře a podobně. Vzhledem ke svým technickým parametrům se doporučuje ventilátory používat v kombinaci s kratšími vzduchotechnickými potrubími s nižší tlakovou ztrátou, popřípadě k odsávání přímo přes stěnu. Základní model je vybaven motorem s kluzným uložením rotoru. V případě montáže do stropu nebo při využívání ventilátoru k dlouhodobému chodu se doporučuje použití ventilátoru vybaveného kuličkovými ložisky. Součástí ventilátoru není zpětná klapka. K tomuto ventilátoru je možno objednat zpětnou klapku „KO“ .

 • Ventilátory Vents MA

  Domovní axiální ventilátor Vents MA je určen k odsávání vzduchu z menších bytových a nebytových prostor jako jsou koupelny, toalety, kuchyně, pro- dejny, kanceláře a podobně. Vzhledem ke svým technickým parametrům se doporučuje ventilátory používat v kombinaci s kratšími vzduchotechnic- kými potrubími s nižší tlakovou ztrátou, popřípadě k odsávání přímo přes stěnu. Základní model je vybaven motorem s kluzným uložením rotoru. V případě montáže do stropu nebo při využívání ventilátoru k dlouhodobému chodu se doporučuje použití ventilátoru vybaveného kuličkovými ložisky. Součástí ventilátoru je žaluzie, která se automaticky otevře 20 sekund po zapnutí ventilátoru a zavře po jeho vypnutí.

 • Ventilátory Blauberg

  Použití: Rodinné domy, byty, chaty, kanceláře, komerční prostory, užitkové prostory, restaurace, pracovní prostředí, zdravotnická zařízení, školy a školky.

 • Ventilátory DOSPEL
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 53 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 53 položek